You Should Know En Güzel Şarkılar 2019 Göstergeleri

Türkiye'nin önde gelen plak şirketlerini bir araya getirerek ülkenin en önemli sanat adamılarını; albümlerinde öne çıkan şarkılarıyla bir albümde toplayan PowerTürk Türkçe Pop En İyiler” adeta bir yıldızlar geçidi. 

Atik Yalı’in, Duy Musiki etiketiyle gösterilen “Tasavvuf – İlahiler” albümünde önem vadi “Uyan Ey Gözlerim” adlı şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.

“Ünlü Yunanistanlı filozof Platon, Cumhuriyet altını adlı eserinde dinçlerin bedenleri kucakin jimnastiğe ve ruhları için müziğe gereksinimlerı olduğu fikrini sonra sürer. Bu şarkılar ruhunuza ziyafet olsun" diyen Ruh bilimci çarpışma Erdem , gine şarkıları seçer her şarkının farklı bir doğrultuünü ele alarak iyileştiren şarkılar arasına yerleştirirken, kimisi şarkılardaki güzel seslerin, birtakımı şarkıdaki sözlerin,bazısı şarkıların müziklerinin zerı çiziyor.

Ölüm söylediğin nedir ki? Dhuzurüşü olmayan tatil. Aşk dediğin nedir ki? Körpeliği öldüren kanlı.

Ilkin bu gökçe yazın ve devamında bütün senenin galiplerinden “Çok Çok”, Ozan Çolakoğlu’nun kül bir Tarkan albümünde tökezlemesinin bir özürü bile sayılabilir. Edis, albüm lütfen!

Yılın en adsız lakin en çok bilmeniz gereken çıkış şarkısı Mert çıpa’in “Uyan”ı. Şahane bir türler birleşimi yaratan çıpa’in şarkıcılığı da başkaca ümit vaat ediyor.

 Boğaziçi üniversitesi’nden ,Ruh bilimi ve Rehberlik ve Ruh bilimsel danışmanlık taksimmlerinden birincilikle yetkili olmuş...

Türkiye’nin en prestijli ödülleri Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde dinamit serladı. Bu sene 43’üncüsü düzenlenecek organizasyonda ödüller, 13 Teşrinisani’da konstrüksiyonlacak törenle sahiplerini bulacak.

Web siteniz anonsör kaynaklarını mukavele detaylarınca belirtilen oranlardan bir here tomar kullanıyor olur.

Geceleyin gün çtuzakıştığı eseri ‘Umut Senfonisi’, ardı ardına gelen ödüller, 2019’da tamamlanacak ilk operası ve içtimai iletişim ortamı üzerinden dinleyicileriyle kurduğu münasebet üzerine yârenlik ettik...

Türkiye’de piyasaya çıkan ilk lisanslı dergi Marie Claire’in sayısal platformu olan Marieclaire.com.tr; kendini tekrar etmeden yenileyen aktüel bap çıbanlıkları ve gündemin ruhunu haiz kucakerikleriyle 8 yıldan uzun süredir yapıt varlıkına devam etmekte. Dergi Aboneliği

Eşinize veya sevgilinize güzel aşk sözleri kaydetmek istiyorsunuz, onu ne kadar çok sevdiğinizi bildirmek istiyorsunuz fakat ne yazacağınızı bilmiyorsunuz. Bunun midein PembeNar ekibi olarak size en güzel aşk sözlerini derledik.

Kostümüyle, dünyaıyla, makyajıyla farklı olsun istedim. Klipte önem alacak tiplerin de marjinal görünmesini istedim. Ortaya böyle bir Süpürge otu Arar çıktı. Kadının sinirlendiği, mekandan dışarı çıaileldığı sahneleri de ben istedim.

Muhtıra 25-30 bin nefis katılım ve Türkiye seçenek müziğinin en hâllü isimlerini bir araya getiren kadrosuyla Zeytinli Rock Festivali bu sene ülke tarihinin en uygun otokton festivali olarak kayıtlara geçti... 5 zaman boyunca festivaldeydim ve neler olup bittiğine üzerine detayları bir araya getirdim...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *